Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítás

Tisztelt Szülők!

A Magyar Állam képviseletében eljáró Miniszterelnöki Kormányiroda két naptári évre – 2022. január 1. napjától 2023. december 31. napjáig – szóló szerződést kötött a Groupama Biztosító Zrt.-vel, mint vezető biztosítóval, valamint a CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.-vel, mint együttbiztosítóval annak érdekében, hogy az általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően biztosított korosztályba tartozó személyek a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek. Részletes tájékoztatás – különös tekintettel a szolgáltatási igény bejelentésére – az alábbi linken érhető el:
https://www.groupama.hu/hu/Biztositasok/altalanos-gyermek-es-ifjusagi-balesetbiztositas.html